Apie

Jeruzalės veterinarijos kliniką įkūrėme 1999 m. liepos 9 d. Nuo darbo pradžios išaugome iki 11 darbuotojų, todėl kolektyve dirba ir 19 metų darbo patirtį turintys kolegos. Klinikoje dirba geriausiai užsirekomendavę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (Lietuvos veterinarijos akademijos) ir Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto specialistai.

Entuziastingų veterinarijos gydytojų ir felčerių dėka vystėme praktiką ir sulaukėme klientų palaikymo bei pasitikėjimo.

Gydome bei operuojame šunis, kates, šeškus. Konsultuojame ir pildome visus dokumentus, reikalingus kelionei į užsienį, įvedame mikroschemą, registruojame, išrašome Europinį gyvūno pasą. Esant poreikiui, veterinarijos gydytojas paima kraują ir išsiunčia tyrimui į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą nustatyti pasiutligės antikūnų titrą.

Pas mus lankosi ne tik Vilniaus, tačiau ir aplinkinių miestų gyventojai. Savo tarnybinius augintinius mums patiki Lietuvos policija, dažnai su savo gyvūnais apsilanko ir Santariškių medikai, stengiamės priimti jų pastebėjimus ir patirtį.

Esame užgrūdinti. 10 metų dirbome ankštose, vėsiose ir senose nuomojamose patalpose Jeruzalės g. 26. Nuo 2010 m. persikėlėme į naujas patalpas Jeruzalės g. 7. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti patogias automobilių parkavimo vietas, erdvius, šviesius ir gerai vėdinamus kabinetus. Džiaugiamės įsigytais rentgeno ir echoskopijos aparatais, kuriuos naudojame širdies, pilvo ertmės organų diagnostikoje. Operacinėje naudojame naują inhaliacinės narkozės aparatą, monitoringą, leidžiantį nepertraukiamai sekti širdies darbą, plaučių deguonies įsisavinimą, narkozės gilumo parametrus.

Ypatingą dėmesį skiriame instrumentų ir paviršių sterilumui, naudojame automatinį autoklavą, skirtingoms operacijoms nuolatos turime paruoštus 25 instrumentų komplektus.

Bendradarbiaujame su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir Vilniaus kolegija ruošiant būsimus veterinarijos gydytojus ir felčerius.

Esame atviri. Daug laiko skiriame naujos literatūros apžvalgai, seminarams ir konferencijoms.

Turime tikslą – lygiuotis į aukščiausius Didžiosios Britanijos veterinarinės praktikos standartus.